KONST / Litografier / Färglitografi 12455496
nr 1245 5496
Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. EA-upplaga, signerad. Motivet: 33x55
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:10:17
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr